Hadi hemen arkadaşına gönder

Şanlıurfa Jigolo ortamları

Cinsellik bir gereksinimdir ve tam insanların karşı türlere ile yapmaları gereken bir etkinliktir. Erkekler cinsel hayatlarını eskort kadınlar ile yaşayabiliyorlar ve bu cinsel etkinliği asıllaştırırken rastgele bir güçlükle karşılaşmıyor ve cemiyet tarafından kınanmıyorlar.

Fakat cinsel gereksinimlerini karşılayabilmek için jigolo arayan kadınlar cemiyet tarafından hor görülüyor ve dışlanıyorlar. Ülkemizde nedense bayanlara karşı makûs bir davranış vardır. Bayanlar hiçbir şey yapmayacak, onların hiçbir lüzumu yok, onların laf hakkı yok gibi bir hayli makûs davranışlar vardır ülkemizde. Avrupa ülkelerinde ise gidişat bu halde değildir ve orada şahıslar cinsel hayatlarını istedikleri gibi dile getiriyorlar ve istedikleri bireylerle yaşayabiliyorlar.

Bir kadın bekâr veya dul hiç fark etmez cinsel lüzumunu karşılamak ister. Cinsel lüzumunu karşılayacak bir erkeği ise bulamaz. Bayanlar erkeklere göre azıcık daha seçicidirler. Cemiyetimizde ki bir hayli erkek ise cinsel mevzularda akıllı olmayıp bir bayanla beraberlik yaşadıkları zaman etraflarında ki insanlara bunu anlatmakta ve işin sihrini bozmaktadırlar. Bir kadının yaşadığı etrafta böyle bir vaziyete düşmesi ise bayan için utanç verici bir gidişat olabilir. Tabi ki bir kadının cinsellik yaşaması utanılacak bir şey veya kınanacak bir şey değildir.

Jigolo arayan kadınlar internet sitelerinde veya muhtelif mekânlarda istedikleri bay tipleriyle muhakkak bir gece veya muhakkak bir gün birlikte olabilirler. Jigolo erkekler ise bayanlara umursayan hiçbir yaş veya fiziksel hudut istemeyen ve cinselliğin ne olduğu hakkında bilgi sahibi olan şahıslardır.