Hadi hemen arkadaşına gönder

Nasıl Jigolo Olunur

Jigolo olmak isteyen erkeklerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Özellikle genç yaştaki erkeklerin yoğun ilgi gösterdiği konulardan biri olan jigololuk pek çok erkeğin radarına giren meslekler arasında yer almaktadır. Ancak her ne kadar geniş çaplı rağbet gören bir iş olarak öne çıksa da jigololuk hakkında detaylı bilgi sahibi olunmadığı da aşikardır. Bu nedenle jigolo olarak hayatına devam etmek isteyen kişiler, öncelikle jigololuk hakkında önemli bilgilere ulaşması gerekmektedir. Bu bağlamda jigolo olmak için gerekli olan şartları yazımızda bulabilirsiniz.

Jigolo olmak için öncelikle belirli kriterlere sahip olmak gerekmektedir. Nasıl jigolo olunur sorusunun yanıtı, jigolo olmak için gereken özelliklere sahip olmaktan geçmektedir. Bu nedenle hayatına jigolo olarak devam etmek isteyen erkeklerin bu özellikleri taşıyor olması gerekmektedir.

Jigolo Nitelikleri

Jigolo olmak için öncelikle genç veya orta yaşta olmak gerekmektedir. Zira kadınlar özellikle genç yaştaki erkekleri tercih ettikleri için yaş bakımından ne kadar küçükse o kadar avantajlı olduğu söylenilebilir. Ancak jigolo olmak isteyen erkeğin cinsel ilişki konusunda yüksek deneyime sahip olması da gerekli olan bir diğer kriterdir. Çünkü kadınların cinsel yönden doyuma ulaşabilmesi için cinsel ilişki konusunda deneyimli olmak gereklidir. Bununla birlikte jigololar çeşit çeşit kadınlarla cinsel birliktelik kurdukları için bu alanda geniş tecrübeye sahip olarak kadınların cinsel ilişkide ne istediklerini iyi bilmeleri gerekmektedir.

Jigolo Ajansı

Bu kriterlerin yanında çekici bir dış görünüş, kibarlık ve gizlilik prensiplerine uyumlu olmak da jigolo olmak isteyen erkeklerde aranan diğer kriterlerdir. Tüm bu kriterlere uyan genç erkekler jigolo olmak için iletişim bilgilerini kullanabilecekleri ajanslarla irtibata geçmelidir. Bu bağlamda faaliyetlerine devam eden firmamızın internet sitesi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.